Krosno - rckp-krosno.nazwa.pl

logo.png 366de8ef03410b24cf776debee14f552
top news port info kali mstr galp inwe
II KONKURS PALM WIELKANOCNYCH W RAMACH WYDARZENIA RYNEK KROSNA - WIELKANOCNE SERCE MIASTA
13.03.2018 Małgorzata Baranowska-Mika

Regionalny Centrum Kultur Pogranicza zaprasza do udziału w II Konkursie "Palm wielkanocnych" w ramach wydarzenia "Rynek Krosna - wielkanocne serce miasta". W konkursie mogą brać udział szkoły, placówki oświatowe, instytucje kultury, jednostki organizacyjne z powiatu krośnieńskiego - koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, grupy nieformalne. Prace można składać do 16 marca w RCKP, ul. Kolejowa 1 w godzinach od 8 do 16. Wystawa prac konkursowych będzie miała miejsce od 25 marca do 8 kwietnia 2018 na podcieniu krośnieńskiego rynku. 

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowm regulaminem konkursu na naszej stronie w zakładce imprezy cykliczne / regulaminy i zgłoszenia.

projekt Wiesław Wojnar

Przypominamy również, że dorocznemu Kiermaszowi Wielkanocnemu w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza towarzyszyć będzie trzynasty już konkurs plastyczny "Wielanocne tradycje Pogranicza - palma, pisanka, wieniec, ozdoba świąteczna". Prace można składać do 16 marca 2018 w RCKP, ul. Kolejowa 1, w godzinach od 8 do 16. Do konkursu zaproszone są osoby prywatne, dzieci i młodzież krośnieńśkich szkół, powiatu krośnieńskiego, oraz ich odpowiedników na Słowacji i Ukrainie.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem na naszej stronie w zakładce imprezy cykliczne / regulaminy i zgłoszenia.

projekt Wiesław Wojnar

Nadrzędnym celem obydwu konkursów jest nasza misja kultywowania naszych tradycji, prezentacja umiejętności artystycznych wykonawców, twórcza konfrontacja i wymiana pomysłów. Prace oceniane będą przez Komisję Artystyczną. Podstawowym kryterium będzie przede wszystkim ogólny wyraz artystyczny, technika wykonania, dobór materiałów i pomysłowość wykonania.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach i odwiedzenia naszego Kiermaszu Wielkanocnego, w Niedzielę Palmową 25 marca 2018.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się