Krosno - rckp-krosno.nazwa.pl

logo.png dd218e67539399ae1668f8277e487177
top news port info kali mstr galp inwe
Ruszają przygotowania do Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy
12.06.2018 Agnieszka Kaszczyszyn

Ruszyły przygotowania do 11. edycji Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. Jak co roku, zapraszamy nie tylko do udziału w wydarzeniach w ramach festiwalu, ale również do jego współtworzenia. Wolontariat artystyczny, a może prezentacja swoich prac? Sprawdźcie, kogo w tym roku szukają organizatorzy!

Machiną napędzającą silnik festiwalu Nocne Teatralia Strachy jesteście Wy – Wolontariusze, którzy każdego roku stanowią fundament organizacyjny wydarzenia. Dlatego, oprócz zadań, jakie będą do Was należały, dostajecie od nas imienny identyfikator uprawniający do wstępu na wszystkie wydarzenia podczas Festiwalu (tak by nie kolidowało to z Waszym festiwalowym grafikiem) oraz całe królestwo gadżetów, w tym torby, koszulki, przypinki i wiele innych! Festiwal to również możliwość poznania fantastycznych ludzi ze świata sztuki, poszerzenia horyzontów oraz rozwinięcia pasji. Chcemy, by Nocne Teatralia Strachy stały się platformą do realizacji marzeń, dlatego chętnie wychodzimy naprzód Waszym oczekiwaniom i słuchamy wskazówek co do festiwalowego programu. Jesteście dla nas ważni, dlatego o Wasz rozwój dbamy nie tylko podczas trwania Festiwalu, ale również w ciągu całego roku. Corocznie organizowane są warsztaty, podczas których to Wy decydujecie czego chcecie się nauczyć. Od Was zależy, czy będzie to kuglarstwo, sztuka chodzenia na szczudłach, techniki teatru cieni, czy nauka pisania recenzji teatralnych. Naszym zadaniem jest odpowiadać na Wasze potrzeby i odnaleźć odpowiednich pedagogów i trenerów, którzy w ciekawy i kreatywny sposób przybliżą interesującą Was tematykę. Nierzadko jesteśmy to my – członkowie Teatru s.tr.a.c.h. – Festiwal to nie tylko organizacja wydarzeń, ale pole do skonfrontowania naszych umiejętności i pasji w rzeczywistych działaniach - tak zachęcają do wspólnej pracy członkowie Stowarzyszenia Teatr S.T.R.A.C.H.

Wystaw się w Krośnie!

Pasjonaci fotografii, amatorzy, profesjonaliści, medaliści i debiutanci - ten konkurs skierowany jest do Was wszystkich. Prześlijcie swój pomysł na projekt fotograficzny, a S.T.R.A.C.H.Y. wesprą Was finansowo kwotą 1000 zł i umożliwią jego realizację. Tematyka i format prac jest dowolny.

Termin: do 20 lipca 2018 wyślij pocztą (e-mail/ list) propozycję wystawy fotograficznej (do 10 zdjęć) wraz z próbkami zdjęć. Organizatorzy wybiorą 3 artystów, których nagrodzą grantem.

---

Garść przydatnych informacji i linków dla wszystkich zainteresowanych:

Link do wydarzenia na Facebooku (wolontariat):
https://www.facebook.com/events/167752373896297/

Link do informacji na stronie internetowej (zakładka wolontariat):
http://nocneteatralia.pl/wolontariat

Link do ankiety zgłoszeniowej (wolontariat):
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNBc-LfoX0oHsk8JfkQGp-JSf-LkaHnhUFfuMWTI0NvFhQAg/viewform

Link do wydarzenia na Facebooku (wystaw się w Krośnie):
https://www.facebook.com/events/2192378034382139/

Link do regulaminu konkursu grantowego (wystaw się w Krośnie):
http://nocneteatralia.pl/wystaw-sie-w-krosnie

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się