Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na MIKOŁAJKOWE SPOTKANIA TANECZNE (formularze i regulamin na naszej stronie).
KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI:
Kategoria 7 - 11 lat
1. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
2. Zespół Taneczny KLEKS IV - „Wyprawa”
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
3. Zespół Taneczny SMYKI - „Lollypop”
Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku
4. Zespół Taneczny IMPULS
Akademia Tańca IMPULS w Libuszy
5. Zespół Taneczny KLEKS III - „Minionki rozrabiają”
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
6. Zespół Taneczny RUBIKI - A - „Szachownica”
Centrum Kulury i Promocji w Żyrakowie
7. FRAGOLIN CHEERLEADERS - „Cheermix”
Stowarzyszenie Tańca FRAGOLIN w Krośnie
8. Zespół Taneczny GEOMETRIX - „Like this”
Osiedlowy Dom Kultury GAGATEK w Sanoku
9. Zespół Tańca Nowoczesnego FLASH DANCE - „Wyścig”
Osiedlowy Dom Kultury KRAK w Rzeszowie
10. Zespół Taneczny SMYK - „Minionki”
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
11. Zespół Taneczny WESOŁA PACZKA - „Kolorowe Figle”
Szkoła Tańca EL BO w Ropczycach
12. Zespół Taneczny FAME-iki - „Spokój i strach”
Szkoła Tańca FAME w Dębicy
13. Mażoretki MINI IMPULS
Gminny Ośrodek Kultury GAGATEK w Sanoku
14. Zespół Taneczny RUBIKI - B - „Laleczki”
Centrum Kulury i Promocji w Żyrakowie
15. Zespół Taneczny PEREŁKI III - „Hej”
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
16. Zespół Taneczny GAGATKI - „Wesoły charleston”
Gminny Ośrodek Kultury GAGATEK w Sanoku
17. Zespół Taneczny MINI ŻABKI - „Niepożądani goście”
Bieszczadzki Dom Kultury
18. Zespół Taneczny KLAPS grupa B - „Aromat pełen energii”
Rzeszowski Dom Kultury filia Krynicka
19. Zespół Taneczny PEREŁKI II - „Orzeszek”
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
20. Zespół Taneczny KORNELE - „Owczy los”
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
OGŁOSZNIE WYNIKÓW DLA I KATEGORII TANECZNEJ - GODZINA 12.30
Kategoria DEBIUT
1. Zespół Taneczny IMPULS
Akademia Tańca IMPULS w Libuszy
2. Zespół Taneczny DESTINIAKI - „Rio”
Studio Tańca DESTINO w Ropie
3. Zespół Taneczny COLLAGE - „Love story”
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle
4. Akademia Tańca Jazzowego SENDANCE grupa JUNIOR - „Retrostyle”
Spółdzielczy Osiedlowy Dom Kultury „Nowe Miasto” w Rzeszowie
Kategoria 12 - 15 lat
1. Scena Tańca ALIPSI - „Heterocera”
Rzeszowski Dom Kultury filia Biała
2. Zespół Taneczny Form Nowoczesnych IMPET - „A może by tak inaczej”
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
3. Zespół Taneczny R-REVOLUTION - „It`s like that”
Jasielski Dom Kultury w Jaśle
4. Zespół Taneczny SZASSE
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
5. Zespół Taneczny DANCE SLAVES
Osiedlowy Dom Kultury GAGATEK w Sanoku
6. Zespół Taneczny KLEKS II - „Stary zegar”
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
7. Mażoretki IMPULS
Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku
8. Zespół Taneczny ARTDANCE - „Pod lupą zegarmistrza”
Rzeszowski Dom Kultury filia Staromieście
Kategoria pow. 15 lat
1. Zespół Taneczny KORNELE - „Pełnia”
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
2. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ gr. I
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
3. Zespół Taneczny Form Nowoczesnych IMPET - „Drugi brzeg”
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
4. Akademia Tańca Jazzowego SENDANCE grupa TEENS - „All that jazz”
Spółdzielczy Osiedlowy Dom Kultury „Nowe Miasto” w Rzeszowie
5. Zespół Taneczny EXPLOSION - „Łiju...łiju...”
Studio Tańca DESTINO w Ropie
6. Zespół Taneczny OMEGA - „Dance off”
Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce
7. Zespół Taneczny KLAPS - „Hedera Folium”
Rzeszowski Dom Kultury filia Krynicka
8. Zespół Taneczny PASJA - „Przeznaczenie”
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
9. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ gr. II
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
10. Zespół Taneczny EKSPERYMENT - „Human”
Miejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie
11. Zespół Taneczny PEREŁKI III - „Kontrasty”
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
12. Zespół Taneczny KLEKS I - „Nad rzeką”
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
OGŁOSZNIE WYNIKÓW - GODZINA 15.30
9 grudnia Regionalane Centrum Kultur Pogranicza zapełnią dziesiątki dzieci - przjętych, radosnych, w bajkowo kolorowych strojach. To ich święto - wszystkich połączonych wspólną pasją - tańcem.
MIKOŁAJOWE SPOTKANIA TANECZNE inspirują poszukiwania artystyczne dzieci i ich instruktorów, popularyzują szeroko rozumianą kulturę taneczną, pozwalają zaprezentować dorobek artystyczny wypracowany przez dziesiątki godzin na salach prób. Taniec rozwija ich talent, wrażliwość estetyczną i rozbudza artystyczną wyobraźnię.
Dla Krosna ten festiwal młodych tancerzy jest kolejną promocją życia kulturalnego miasta, artystycznych osiągnięć naszych zespołów tanecznych, a mamy ich w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza aż trzy.