INTERMEDIUM – co to za festiwal?
Organizujemy ten festiwal po raz siódmy. Jest dla naszych zespołów tanecznych bardzo ważnym wydarzeniem, daje bowiem możliwość nie tylko zaprezentowania dorobku artystycznego, ale, co niezwykle ważne, wymiany pomysłów i doświadczeń.
Taniec w sposób bardzo szczególny rozwija w młodych ludziach wrażliwość artystyczną, dając im kontakt z wieloma dziedzinami sztuki, które mu nieodmiennie i nierozłącznie towarzyszą – z muzyką, scenografią, kostiumem. Te elementy są integralną częścią scenicznej realizacji etiud tanecznych.
Na VII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca INTERMEDIUM zaprezentują się soliści, duety formacje i zespoły taneczne, działające w szkołach, domach kultury czy klubach tanecznych.
Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie 24 czerwca. Pokazy konkursowe, w których weźmie udział 28 zespołów, rozpoczną się o 11:00, a na ogłoszenie wyników poczekamy do 17:00.
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca INTERMEDIUM
24 czerwca 2017 (sobota)
Rozpoczęcie - 11.00
Kategoria 7 - 11 lat:
1. MINI ŻABKI - Lesko
2. FAME - IKI - Dębica
3. SMYK - Ustrzyki Dolne
4. BIESZCZADZKIE ŻABKI - Lesko
5. KAPRYS JUNIOR - Małogoszcz
6. KODA - Świdnik
7. MAŁY TESS - Tarnowskie Góry
8. Julia Szymecka - Świdnik
9. Nikola Oskroba - Świdnik
10. Maria Lebel - Tarnowskie Góry
11. Zofia Bechta - Lesko
12. Weronika Grzelak - Tomaszów Lubelski
13. Zosia Stojek - Tarnowskie Góry
14. Klaudia Smutek - Pustków Osiedle
15. Klaudia Foryś - Jedlicze
16. Emilia Osora i Wioletta Ptak - Pustków Osiedle
17. Weronika Dybaś i Zuzanna Gołębiowska - Lesko
18. Magdalena Kulawik i Kajetan Kocik - Tarnowskie Góry
19. Anna Komsta i Malwina Majsak - Świdnik
20. Zuzanna Dorota i Magdalena Panek - Tomaszów Lubelski
21. Karolina Bogdan i Vivien Ginda - Lesko
22. Natalia Ferenc i Amelia Ożga - Tomaszów Lubelski
23. Jagoda Jerzyk i Zuzanna Brela - Jedlicze
24. KOLOROWE PIRUETY - Pustków Osiedle
25. NEW WAVE TWO - Tomaszów Lubelski
26. ROZTAŃCZONA PACZKA - Jedlicze
27. FUNKY GROUP - Strzyżów
Kategoria 12 - 15 lat:
1.FORMACJA TANECZNA EKS-tremum I - Jędrzejów
2. Collage - Jasło
3. FAME - Dębica
4. FLAMINGI - Mielec
5. TESS I - Tarnowskie Góry
6. CYTRUSKI - Jarosław
7. Dziecięcy Teatr Tańca „AleToNic” - Mielec
8. KAPRYS - Małogoszcz
9. TESS I - Mini formacja - Tarnowskie Góry
10. Paulina Zgaślik - Tarnowskie Góry
11. Maja Szelc - Krosno
12. Maja Nowak - Tarnowskie Góry
13. Karolina Wasąg - Pysznica
14. Wiktor Łacek - Krosno
15. Julia Wygnaniec - Jarosław
16. Iza Pretko - Tomaszów Lubelski
17. Karolina Menet - Krosno
18. Emilia Wojnowska - Pustków Osiedle
19. Kornelia Kozyra - Tomaszów Lubelski
20. Kinga Ochab - Pustków Osiedle
21. Eryk Brodowski - Tomaszów Lubelski
22. Nadia Miś - Oliwia Gajda - Tarnowskie Góry
23. Maria Mol - Zofia Mol - Tarnowskie Góry
24. Alicja Zajdel - Julia Jasińska - Krosno
25. Emilia Franczyk - Oliwia Kocik - Tarnowskie Góry
26. Oliwia Górniak - Ewa Tuchowska - Jasło
27. Natalia Lesiak - Zuzanna Ćwiok - Dębica
28. Oliwia Baran - Justyna Węgrzyn - Jasło
29. Kinga Urban - Dominika Błasik - Jedlicze
30. Patrycja Walichowska - Zuzanna Cyboroń - Dębica
31. Jan Wolski - Rafał Chmura - Pustków Osiedle
32. Kornelia Wilk - Julia Dobrowolska - Dębica
33. Kornelia Kozyra - Eryk Brodowski - Tomaszów Lubelski
34. MONSTER KIDS - Pustków Osiedle
35. R - REVOLUTION - Jasło
36. Si - Strzyżów
Kategoria pow. 15 lat:
1. Zespół Taneczny MOVE (MEANT) - Kraków
2. Teatr Tańca „AleToNic” - Mielec
3. agitatus_2 - Kraków
4. KIK - Pysznica
5. FOKS - Lesko
6. STRECZ gr. I - Krosno
7. agitatus_1 - Kraków
8. EXPLOSION - Ropa
9. STRECZ gr. II - Krosno
10. Asia Kozubal - Krosno
11. Kamila Jawor - Krosno
12. Sebastian Szul - Sanok
13. Natalia Dynowska - Krosno
14. Alicja Augustynek - Kraków
15. Kasia Maj - Krosno
16. Ewelina Cieśla - Krosno
17. Gabriela Wrona - Krosno
18. Patrycja Kudroń - Jedlicze
19. Dominika Dobosz - Krosno
20. Sara Brodowska - Tomaszów Lubelski
21. Daria Kopeć - Zuza Kudzia - Jędrzejów
22. Joanna Kozubal - Katarzyna Maj - Krosno
23. Klaudia Kuraś - Alicja Sibiga - Pysznica
24. Bartłomiej Kafel - Małgorzata Kmon - Krosno
25. Kinga Kucharska - Natalia Hałata - Mielec
26. Kamila Jawor - Katarzyna Niżnik - Krosno
27. Dobromiła Sochacka - Karolina Frydrych - Jedlicze
28. Gabriela Wrona - Dominika Dobosz - Krosno
29. BACK TO BLACK - Strzyżów
30. AMBROZJA - Korzenna
31. OMEGA - Chorkówka
32. SZASSE - Jedlicze
17.00 - ogłoszenie wyników dla wszystkich kategorii tanecznych
RCKP
Ul. Kolejowa 1 – sala widowiskowa
Wstęp wolny