W dniach 8-9 maja 2018 r. odbędzie się konkurs mówienia wierszy przez najmłodszych - Żaczek Przedszkolaczek na scenie. Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością prezentacji.
Lista kolejności występów - Żaczek Przedszkolaczek na scenie - konkurs mówienia wierszy przez najmłodszych
8 maja 2018 r. /wtorek/
godz. 9.00 - 10.00
Kategoria mówienie wiersza
1. Maria Orlik Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krośnie
2. Jan Markiewicz Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krośnie
3. Oliwer Brański Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krośnie
4. Zuzanna Smoleń Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krośnie
5. Julia Sładek Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krośnie
6. Witold Gorczyca Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krośnie
7. Szymon Szopa Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Krośnie
8. Weronika Uliasz Przedszkole Miejskie nr 1 w Krośnie
9. Wiktoria Rachwał Przedszkole Miejskie nr 1 w Krośnie
10. Maja Gerlach Przedszkole Miejskie nr 1 w Krośnie
11. Oliwia Kielar Przedszkole Miejskie nr 1 w Krośnie
12. Nikola Biskup Przedszkole Miejskie nr 1 w Krośnie
13. Amelia Pyteraf Przedszkole Miejskie nr 1 w Krośnie
14. Wiktoria Kasprzyk Przedszkole Miejskie nr 1 w Krośnie
15. Szymon Gierlach Przedszkole Miejskie nr 3 w Krośnie
16. Karol Osuch Przedszkole Miejskie nr 3 w Krośnie
17. Tola Turowska Przedszkole Miejskie nr 3 w Krośnie
18. Maja Kasprzyk Przedszkole Miejskie nr 3 w Krośnie
19. Natalia Jaracz Przedszkole Miejskie nr 3 w Krośnie
20. Iga Kuczała Przedszkole Miejskie nr 3 w Krośnie
21. Adam Bik Przedszkole Miejskie nr 3 w Krośnie
22. Monika Jaracz Przedszkole Miejskie nr 3 w Krośnie
godz. 10.10 - 11.30
23. Maja Kuliga Przedszkole Językowe „Bajkowa Kraina” w Krośnie
24. Dawid Pięta Przedszkole Językowe „Bajkowa Kraina” w Krośnie
25. Jakub Kucharski Przedszkole Językowe „Bajkowa Kraina” w Krośnie
26. Blanka Ciupa Przedszkole Językowe „Bajkowa Kraina” w Krośnie
27. Zuzanna Ciupa Przedszkole Językowe „Bajkowa Kraina” w Krośnie
28. Malwina Świerk Przedszkole Językowe „Bajkowa Kraina” w Krośnie
29. Oliwia Węgrzyn Przedszkole Językowe „Bajkowa Kraina” w Krośnie
30. Hanna Czekańska Przedszkole Językowe „Bajkowa Kraina” w Krośnie
31. Kinga Jurczak Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Józefa w Krośnie
32. Rafał Szaraniec Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Józefa w Krośnie
33. Krzysztof Stankiewicz Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Józefa w Krośnie
34. Natalia Szewczyk Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Józefa w Krośnie
35. Mateusz Stachura Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Józefa w Krośnie
36. Antonina Studnicka Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Józefa w Krośnie
37. Aleksander Wójcik Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Józefa w Krośnie
Kategoria prezentacja grupowa
38. Poli Płatek, Anna Pelczarska, Jan Gładysz, Filip Trygar, Aleks Jurczyk, Emilian Fic, Aleksandra Sikorska, Aleksandra Habrat, Karol Gazda, Mateusz Jaumień, Jan Filipowicz Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Józefa w Krośnie
godz. 11.30 - 12.30
Kategoria mówienie wiersza
39. Julia Barańska Niepubliczne Przedszkole Stokrotka w Krośnie
40. Amelia Węgrzynek Niepubliczne Przedszkole Stokrotka w Krośnie
41. Paulina Uliasz Niepubliczne Przedszkole Stokrotka w Krośnie
42. Filip Gajda Niepubliczne Przedszkole Stokrotka w Krośnie
43. Alicja Sobutka Niepubliczne Przedszkole Stokrotka w Krośnie
44. Anna Kolanko Niepubliczne Przedszkole Stokrotka w Krośnie
45. Kaja Glazar Niepubliczne Przedszkole Stokrotka w Krośnie
46. Natalia Gonet Niepubliczne Przedszkole Stokrotka w Krośnie
47. Emilia Sitnik Gminne Przedszkole w Wojaszówce oddział Przybówka
48. Jakub Wójcik Gminne Przedszkole w Wojaszówce oddział Przybówka
49. Natalia Urban Gminne Przedszkole w Wojaszówce oddział Przybówka
50. Nela Róg Gminne Przedszkole w Wojaszówce oddział Przybówka
51. Lena Kaleta Gminne Przedszkole w Wojaszówce oddział Przybówka
52. Bartosz Markowicz Gminne Przedszkole w Wojaszówce oddział Przybówka
53. Szymon Świszcz Gminne Przedszkole w Wojaszówce oddział Przybówka
54. Leny Gieruli Zespół Szkolno Przedszkolny w Jaszczwi
55. Seweryn Bożek Samorządowe Przedszkole w Jaszczwi
godz. 12.30 - 13.30
56. Michał Rak Samorządowe Przedszkole w Jedliczu
57. Tymon Ordyna Samorządowe Przedszkole w Jedliczu
58. Milena Malik Samorządowe Przedszkole w Jedliczu
59. Maja Bobusia Samorządowe Przedszkole w Jedliczu
60. Szymon Michalski Samorządowe Przedszkole w Jedliczu
61. Krzysztof Leniek Samorządowe Przedszkole w Jedliczu
62. Antonina Grünwald Samorządowe Przedszkole w Jedliczu
63. Wiktoria Rak Samorządowe Przedszkole w Jedliczu
64. Jakub Zborowski Przedszkole Filialne w Potoku
65. Amelia Jaskółka Przedszkole Filialne w Potoku
66. Laura Jurczak Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Komborni
67. Jan Tomaszewski Przedszkole Miejskie nr 5 w Krośnie
68. Aleksandra Bryś Przedszkole Miejskie nr 5 w Krośnie
69. Maja Ciechanowska Przedszkole Miejskie nr 5 w Krośnie
70. Natasza Jakubowska Przedszkole Miejskie nr 5 w Krośnie
71. Maja Róg Przedszkole Miejskie nr 5 w Krośnie
72. Zofia Kielska - Bardanaszwili Przedszkole Miejskie nr 5 w Krośnie
73. Jakub Hejnar Przedszkole Miejskie nr 5 w Krośnie
9 maja 2018 r. /środa/
Kategoria mówienie wiersza
godz. 9.00 - 10.00
1. Dominika Drózd Odział Przedszkolny w Zespole Szkół w Świerzowej Polskiej
2. Michał Dubis Odział Przedszkolny w Zespole Szkół w Świerzowej Polskiej
3. Justyna Kukulska Odział Przedszkolny w Zespole Szkół w Świerzowej Polskiej
4. Dawid Kurcoń Odział Przedszkolny w Zespole Szkół w Świerzowej Polskiej
5. Wanessa Wilk Odział Przedszkolny w Zespole Szkół w Świerzowej Polskiej
6. Julia Jaskulska Samorządowe Przedszkole w Świerzowej Polskiej
7. Rozalia Niziołek Samorządowe Przedszkole w Świerzowej Polskiej
8. Amelia Hejnar Samorządowe Przedszkole w Świerzowej Polskiej
9. Kacper Gurgacz Samorządowe Przedszkole w Świerzowej Polskiej
10. Marcel Barut Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek” w Krośnie
11. Antoniny Jakubik Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek” w Krośnie
12. Wiktoria Szubrycht Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek” w Krośnie
13. Hanna Jaracz Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek” w Krośnie
14. Maja Jarząb Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek w Krośnie
15. Filip Szajna Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek” w Krośnie
16. Szymon Blicharczyk Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motyle” w Krośnie
17. Jan Drapiewski Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek” w Krośnie
18. Igor Błaż Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek w Krośnie
19. Aleksander Olizarowicz Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek” w Krośnie
20. Filip Półchłopek Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek” w Krośnie
21. Roksana Błaż Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek” w Krośnie
22. Hanna Jamrogiewicz Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Motylek” w Krośnie
godz. 10.30 - 12.00
23. Izabela Węgrzyn Przedszkole Samorządowe w Korczynie
24. Natalia Wacławska Przedszkole Samorządowe w Korczynie
25. Anna Pietrzkiewicz Przedszkole Samorządowe w Korczynie
26. Zofia Ząbik Przedszkole Samorządowe w Korczynie
27. Zuzanna Gerlach Przedszkole Samorządowe w Korczynie
28. Karol Raś Przedszkole Samorządowe w Korczynie
29. Patrycja Konop Przedszkole Samorządowe w Korczynie
30. Laura Ochwat Przedszkole Samorządowe w Korczynie
31. Iga Ruś Samorządowe Przedszkole w Krościenku Wyżnym
32. Oliwia Borek Samorządowe Przedszkole w Krościenku Wyżnym
33. Emilia Staszewska Samorządowe Przedszkole w Krościenku Wyżnym
34. Michalina Glazar Samorządowe Przedszkole w Krościenku Wyżnym
35. Kacper Klara Samorządowe Przedszkole w Krościenku Wyżnym
36. Julia Prajsnar Samorządowe Przedszkole w Krościenku Wyżnym
37. Maja Serwińska Samorządowe Przedszkole w Chorkówce
38. Aleksandra Wityńska Samorządowe Przedszkole w Chorkówce
39. Lena Jarosz Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie
40. Maciej Źrebiec Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie
41. Antonina Zajchowska Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie
42. Nikola Ziobro Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie
43. Milena Prajsnar Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie
44. Jakub Bęben Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie
45. Jagoda Sysak Przedszkole Miejskie nr 11 w Krośnie
46. Zuzanna Jucha Przedszkole Miejskie nr 11 w Krośnie
47. Filip Tutak Przedszkole Miejskie nr 11 w Krośnie
48. Kacper Pilch Przedszkole Miejskie nr 11 w Krośnie
Kategoria mówienie wiersza
godz. 12.00 - 13.30
49. Julia Zięba Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
50. Szymon Szelc Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
51. Tomasz Winiarski Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
52. Michalina Chwaleba Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
53. Maja Giemza Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
54. Pola Leśniak Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
55. Amelia Krukierek Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
56. Natalia Lorens Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
Prezentacja grupowa
57. Leny Barskiej, Patrycja Jakieła Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
Kategoria mówienie wiersza
58. Lena Sochacka Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Planeta 21” w Krośnie
59. Milena Wołczańska Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Planeta 21” w Krośnie
60. Piotr Pojnar Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Planeta 21” w Krośnie
61. Franciszek Teneta Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Planeta 21” w Krośnie
62. Emilia Kaszowska Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Planeta 21” w Krośnie
Prezentacja grupowa
63. Natalia Kaczor, Antonina Szafran Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Planeta 21”w Krośnie
64. Kajetan Słyś, Tymon Bloch, Tymoteusz Koszelnik Przedszkole Miejskie nr 8 w Krośnie
Kategoria mówienie wiersza
65. Izabela Sęp Przedszkole Miejskie nr 8 w Krośnie
66. Daria Baran Przedszkole Miejskie nr 8 w Krośnie
67. Maciej Chynał Przedszkole Miejskie nr 8 w Krośnie
68. Małgorzata Mercik Przedszkole Miejskie nr 8 w Krośnie
69. Szymon Gerlach Przedszkole Miejskie nr 8 w Krośnie
70. Krzysztof Sabik Przedszkole Miejskie nr 8 w Krośnie
71. Beata Przewoźnik Przedszkole Miejskie nr 8 w Krośnie