Krosno - rckp-krosno.nazwa.pl

logo.png b6e8c7b0226265083febf6dbd06b3a39
top news port info kali mstr galp inwe
Zakończenie roku artystycznego: taniec
13.06.2018 Agnieszka Kaszczyszyn

Zakończenie roku artystycznego najlepszym sposobem na pożegnanie roku szkolnego i powitanie wakacji, pochwalenie się sukcesami, pracami, pomysłami, zasłużonymi pochwałami i przychylnymi spojrzeniami wszystkich, którzy w czerwcu wezmą udział w wielkim podsumowaniu działań artystycznych. O oprawę każdego z wydarzeń zadbają zespoły działające przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza, zaproszą do udziału w wędrówce przez dyscypliny – od tańca i teatru zaczynając, a na plastyce, grafice i muzyce kończąc.

Zakończenie roku artystycznego: taniec
15 czerwca 2018, godzina 17.00

Wystąpią: Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Taneczny KLEKS, Zespół Tańca Współczesnego STRECZ

Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Taneczny KLEKS, Zespół Tańca Współczesnego STRECZ, instruktorki i choreografki w jednym swojej pasji poświęcają wszystko. Kto choć raz widział zespoły na scenie, ten wie, że nie ma dla nich tematów nie do zatańczenia! W tym roku zespoły zapraszają na... plan filmowy. Jeśli spodziewacie się hollywoodzkich scen, wartkiej akcji i tego, co zobaczyć można tylko za kulisami wielkich produkcji, zajrzyjcie koniecznie na Kolejową 1.

Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Taneczny KLEKS prowadzą: Dagmara Krzanowska-Szelc, Paulina Rozenbajgier, Aleksandra Fejdasz
Zespół Tańca Współczesnego STRECZ prowadzi: Sabina Wójcik-Grygolec

---

Wstęp wolny

---

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się