Kolejność prezentacji
XV Konkursu mówienia wierszy przez najmłodszych
Wyniki zostaną ogłoszone na aktualnościach strony www.rckp.krosno.pl po zakończeniu dwu dni konkursowych
Nagrody wraz z dyplomami dla najlepszych będą do odbioru w biurze organizatora, w budynku ul. Kolejowa 1, pokój 229 w dniach 9 - 10 maja od godziny 9.00 do 16.00
„Żaczek Przedszkolaczek na scenie”
7 maja 2019
Początek godz. 9.00
Planowane zakończenie pierwszego dnia konkursu godz. 12.00
- Adam Łepkowski
- Anna Dubiel
- Maria Krężel
- Julia Barańska
- Amelia Węgrzynek
- Anna Kolanko
- Nadia Radwańska
- PREZENTACJA GRUPOWA
Paulina Uliasz, Michał Grochmal, Zuzanna Majer, Michał Nowak, Błażej Szarafin-Mercik, Hanna Bacher, Filip Kasiński, Julia Barańska, Amelia Węgrzynek - Zofia Wnęk
- Laura Chrobak
- Jakub Kucharski
- Krystian Lenik
- Patryk Kania
- Jakub Kuliga
- Adam Rogusz
- Igor Chrobak
- Szymon Penar
- Klara Rząsa
- PREZENTACJA GRUPOWA
Dominika Warunek, Kajetan Tomaszewski, Amelia Kogut, Martyna Mielnik - Dżesika Piekarska
- Natasza Jakubowska
- Maja Róg
- Karol Węgrzynowski
- Magdalena Maślanka
- Natalia Szewczuk
- Dominik Kucia
- Marcelina Tokarska
- Milena Wołczańska
- Aleksandra Dreher
- Piotr Pojnar
- Blanka Kinel
- Adam Kopacz
- Karol Jaracz
- Aleksander Jaracz
- Marcel Kandefer
- Franciszek Babkowski
- Antonina Szafran
- Antoni Doktor
- Natalia Serwińska
- Wiktor Wójcik
- Hanna Jachym
- Wiktoria Cieślik
- Roksana Błaż
- Aleksandra Mila
- Dorota Gibadło
- Nela Róg
- Maja Kłodowska
- Lena Kaleta
8 maja 2019
Początek godz. 9.00
Planowane zakończenie drugiego dnia konkursu godz. 12.00
- PREZENTACJA GRUPOWA
Szymon Szelc, Michał Rybczak, Tymoteusz Jaworski, Adrianna Kozak - Antonina Nowak
- Lena Barska
- Maja Giemza
- Emilia Mrowiec
- Rafał Wilk
- Olaf Lenowiecki
- Nadia Głód
- Alicja Jakubowicz
- Jakub Olszyk
- Lena Cebula
- Julia Wiatr - Tokarska
- Filip Zajkowski
- Patryk Ziemiański
- Hanna Adamczyk
- Szymon Chwastek
- Hanna Jaracz
- Maja Jarząb
- Antonina Jakubik
- Blanka Wasecka
- Julia Nowak
- Izabela Wolny
- Maria Pacławska
- Hanna Marciniak
- Filip Zięba
- PREZENTACJA GRUPOWA
- Aleksander Marcinek, Iga Świdrak, Jakub Śnieżek, Krzysztof Penar, Marcel Hadam,
Antoni Ludwa, Hanna Langowska, Hanna Habrat, Oliwia Zajdel, Oskar Lisowski, Michał
Szopa, Urszula Gromek, Oliwer Borkowski, Antoni Mercik, Antoni Drapiewski - Filip Szajna
- Adrian Trybus
- Emilia Madej
- Michał Madej
- Aniela Krupa
- Zuzanna Penar
- Julia Szczukiewicz
- Antonina Kenar
- Katarzyna Rysz
- Zuzanna Kobylak
- Julia Sładek
- Zuzanna Czador
- Kinga Korona
- Adrian Makiel
- Anna Pietrzekiewicz
- Aleksandra Pelczar
- Izabela Węgrzyn
- Karol Raś
- Maja Grzebień
- Zuzanna Kubit
- Lena Szarek
- Lena Frydrych
- Aleksandra Findysz
- Agata Więcek
- Julia Sudoł
- Szymon Gładysz