Lista zespołów
Chór mieszany ECHO

W repertuarze chór „Echo” ma blisko 300 utworów kompozytorów polskich i zagranicznych od średniowiecza do czasów współczesnych.

Dziecięco - młodzieżowy zespół taneczny KLEKS

Zespół KLEKS to blisko 170. osobowa grupa wspaniałych, aktywnych dzieci. Założycielem i opiekunem zespołu jest Dagmara Krzanowska - Szelc.

Kapela ludowa BIAŁOBRZEŻANIE

Kapela "Białobrzeżanie" założona została w 1985 roku przy Dzielnicowym Domu Ludowym na Białobrzegach z inicjatywy miejscowych działaczy.

Miejska Górnicza Orkiestra Dęta

Liczy 38 członków. Koncertuje pod kierunkiem Wiesława Wojnara uświetniając uroczystości państwowe, religijne i okolicznościowe. Kontakt: 13-4321898 w. 215.

Młodzieżowy teatr i t d...

Teatr „itd...” zadebiutował w 1999 roku. Skupia gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. Teatr założył i prowadzi Henryk Wichniewicz.

Studio Piosenki SWING

Studio Piosenki SWING kształci młodych, uzdolnionych wokalnie, obdarzonych ciekawą osobowością ludzi.

Zajęcia baletowe

Zajęcia prowadzone są na podstawie metod pedagogicznych Agrypiny Waganowej, doświadczonego pedagoga i choreografa rosyjskiej szkoły baletowej.

 

Zespół EURO BAND BLUES

Muzyka EBB jest inspirowana twórczością amerykańskiego zespołu "The Blues Brothers", nie będąc jednak jego kopią. EBB posiada właśną stylistykę, autorskie kompozycje i aranżacje.

Zespół muzyczny CIRYAM

Muzyka: pop - rock - prog - alternatywa
Skład zespołu Ciryam:wokal - Monika Węgrzyn
gitara - Robert Węgrzyn
gitara - Jakub Czubik
perkusja - Mateusz Krupiński
skrzypce - Agata Żylińska
bas - Dariusz Mac

Kontakt z zespołem: okoartmanagement@gmail.com

Więcej informacji o działalności zespołu na stronie internetowej:

http://www.ciryam.pl/

Zespół muzyczny DEKALOG
Zespół muzyczny INTIA
Zespół muzyczny KLIN

KLIN to "zlepek" kilku kapel działających na początku lat 90. m.in. Grubej Berty, Jennis oraz 3B. Zestawienie kilku charakterów i złożenie w całość.

Zespół muzyczny LEADERS LIE

Zespół grający hardcore/metal z agresywnym, żeńskim wokalem. Powstał pod koniec 2009 roku. Na swoim koncie ma już jedno DEMO, które nagrał w 2010 r.  

Zespół muzyczny ORION
Zespół śpiewaczy KAMRATKI

Zespół od 46 lat upowszechnia i kultywuje muzykę ludową. W repertuarze ma pieśni ludowe z regionu krośnieńskiego, pieśni kościelne, biesiadne, kolędy.

Zespół tańca współczesnego STRECZ

Zespół powstał we wrześniu 2000 roku. Instruktorem i choreografem jest Sabina Wójcik - Grygolec. Wszystkie prezentacje powstają wg autorskich pomysłów.

Zespół taneczny TĘCZA

Zespół pracuje pod kierunkiem Anny Galert w Osiedlowym Domu Ludowym w Turaszówce.

Zespół wokalny DYSONANS

Głównym celem jest praca jego członków nad szeroko rozumianym repertuarem dostosowanym tematyką, poziomem trudności i sposobem aranżacji do wieku dzieci.