>
Lista zespołów
Chór mieszany ECHO

W repertuarze chór „Echo” ma blisko 300 utworów kompozytorów polskich i zagranicznych od średniowiecza do czasów współczesnych.

Jorg Gray Fake Watches
Hublot Replica
Omega De Ville Ladymatic Replica
...więcej»
Dziecięco - młodzieżowy zespół taneczny KLEKS

Zespół KLEKS to blisko 170. osobowa grupa wspaniałych, aktywnych dzieci.  Kierownikiem, instruktorem i choreografem zespołu od początku jego powstania jest Dagmara Krzanowska-Szelc, a od kilku lat z zespołem pracuje także Paulina Rozenbajgier (Leśniak).

...więcej»
Grupy baletowe

Zajęcia prowadzone są w oparciu o metody pedagogiczne Agrypiny Waganowej, doświadczonego pedagoga i choreografa rosyjskiej szkoły baletowej.

 

...więcej»
Kapela ludowa BIAŁOBRZEŻANIE

Kapela "Białobrzeżanie" założona została w 1985 roku przy Dzielnicowym Domu Ludowym na Białobrzegach z inicjatywy miejscowych działaczy.

...więcej»
Miejska Górnicza Orkiestra Dęta

Liczy 38 członków. Koncertuje pod kierunkiem Wiesława Wojnara uświetniając uroczystości państwowe, religijne i okolicznościowe. Kontakt: 13-4321898 w. 215.

...więcej»
Młodzieżowy teatr i t d...

Teatr „itd...” zadebiutował w 1999 roku. Skupia gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. Teatr założył i prowadzi Henryk Wichniewicz.

...więcej»
Studio Piosenki SWING

Studio Piosenki SWING kształci młodych, uzdolnionych wokalnie, obdarzonych ciekawą osobowością ludzi.

...więcej»
Zespół EURO BAND BLUES

Muzyka EBB jest inspirowana twórczością amerykańskiego zespołu "The Blues Brothers", nie będąc jednak jego kopią. EBB posiada właśną stylistykę, autorskie kompozycje i aranżacje.

...więcej»
Zespół muzyczny CIRYAM

Muzyka: pop - rock - prog - alternatywa
Kontakt z zespołem: okoartmanagement@gmail.com
Więcej informacji o działalności zespołu na stronie internetowej:

http://www.ciryam.pl/

...więcej»
Zespół muzyczny HEDOMISTIC
...więcej»
Zespół muzyczny INTIA
...więcej»
Zespół muzyczny MINDFIELD
...więcej»
Zespół muzyczny ORION BAND

Zespół Orion  Band zajmuje się profesjonalną oprawą muzyczną imprez rozrywkowych. To sześcioosobowy skład muzyków, których sposób bycia oraz wieloletnie doświadczenie sceniczne tworzą niezapomniany klimat obsługiwanych imprez.

...więcej»
Zespół śpiewaczy KAMRATKI

Zespół od 46 lat upowszechnia i kultywuje muzykę ludową. W repertuarze ma pieśni ludowe z regionu krośnieńskiego, pieśni kościelne, biesiadne, kolędy.

...więcej»
Zespół tańca współczesnego STRECZ

Zespół powstał we wrześniu 2000 roku. Instruktorem i choreografem jest Sabina Wójcik - Grygolec. Wszystkie prezentacje powstają wg autorskich pomysłów.

...więcej»
Zespół wokalny DYSONANS

Głównym celem jest praca jego członków nad szeroko rozumianym repertuarem dostosowanym tematyką, poziomem trudności i sposobem aranżacji do wieku dzieci.

...więcej»