6 maja 2015 r. Edycja zgormadziła tak dużo uczestników, że konieczne było zarezerowanie dwóch dni. Oto wyniki:
Nagrody:
Franciszek Gradus - Przedszkole Miejskie nr 3 w Krośnie
Julia Bogacz - Samorządowe Przedszkole w Krościenku Wyżnym
Grupowa Prezentacja - Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa w Krośnie
Julian Wojnar - Samorządowe Przedszkole w Jedliczu
Dawid Wajda - Przedszkole Miejske nr 11 w Krośnie
Wyróżnienie:
Martyna Liput - Przedszkole Miejskie nr 3 w Krośnie
Aleksandra Blicharczyk - Przedszkole Miejskie nr 1 w Krośnie
Anna Bielawka - Filialne Przedszkole w Potoku
Weronika Prus - Filialne Przedszkole w Potoku
Monika Papierz - Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa w Krośnie
Amelia Janas - Samorządowe Przedszkolw w Jedliczu
Amelia Olszyk - Samorządowe Przedszkolw w Jedliczu
Maja Jamka - Przedszkole Miejskie nr 5 w Krośnie
Zuzanna Mika - Przedszkole Miejskie nr 5 w Krośnie
Anita Madej - Przedszkole Miejskie nr 5 w Krośnie
Monika Biel - Przedszkole Miejskie nr 5 w Krosnie
7 maja 2015 r.
Nagrody:
Jusuf Ericha Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Korczynie
Maria Błaszczyk- Samorządowe Przedszkole w Świerzowej Polskiej
Patryk Uliasz - Niepubliczne Przedszkole Stokrotka w Krośnie
Zuzanna Bednarz - Przedszkole Miejskie nr 8 w Krośnie
Nagroda Teatru itd.. -
Maciej Munia - Samorządowe Przedszkole w Chorkówce
Prezentacja grupowa
Wyróżnienie:
Antonina Wrona- Przedszkole Niepubliczne im. Matki Anny Kaworek
Nikola Ciupa- Przedszkole Niepublucze im. Matki Anny Kaworek
Maja Pelczar- Samorządowe Przedszkole im. Misia Uszatka w Korczynie
Kacper Teneta - Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
Jagoda Wilk - Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
Zuzanna Wiklowska - Przedszkole Miejskie nr 4 w Krośnie
Martyna Kosiba - Odział Przedszkolny w Bajdach
Zuzanna Pelczar - Samorządowe Przedszkole w Świerzowej Polskiej
Antoni Janocha - Przedszkole Miejskie nr 8 W Krośnie
Aleksandra Berezowska - Przedszkole Miejskie nr 8 w Krośnie
Bartosz Serwiński - Samorządowe Przedszkole w Chorkówce