Krosno - www.rckp.krosno.pl

logo.png 05e5f4fef149a747330ad598d1180633
top news port info kali mstr galp inwe
Banner NHEF.jpg d8c3c60199098b8149ef005186bf8b8d
Portal
Powiązane galerie:
KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK POGRANICZA 2012
14.07.2015 Redakcja RCKP
KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK POGRANICZA 2012
14.07.2015 Redakcja RCKP

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
26 stycznia 2012 r. na scenie RCKP zaprezentowało się blisko 50. młodych wokalistów wykonujących tradycyjne kolędy i pastorałki, jak również osadzone w luźniejszej stylistyce estradowej piosenki bożonarodzeniowe. Do udziału w XXI edycji Konkursu Kolęd i Pastorałek Pogranicza zaprosiliśmy dzieci i młodzież ze szkół Krosna, powiatu krośnieńskiego oraz jego administracyjnych odpowiedników na Słowacji i Ukrainie. Zgłoszeń do konkursu dokonywały odpowiednie dla miejsca zamieszkania szkoły, urzędy, ośrodki kultury, kluby i stowarzyszenia. Eliminacji środowiskowych na terenie miasta Krosna w kategoriach wiekowych I - III (SP i gimnazja) dokonał Miejski Zespół Szkół nr 2 poprzez organizację Międzyszkolnego Konkursu Kolęd „Hej kolęda, kolęda!”. 

Wszystkie prezentacje sceniczne podlegały ocenie konkursowej Komisji Artystycznej w składzie: Dorota Münzberger - Gąbka (nauczyciel w PSM „Pro Musica” w Krośnie), Iwona Pelczar (nauczyciel w MZS nr 2 w Krośnie) i Adam Zajdel (nauczyciel w ZSM w Krośnie):

Kategoria I - szkoła podstawowa, klasy 1 - 3
I miejsce - Ignacy Błażejowski 
II miejsce - Maja Szelc
III miejsce - Oliwia Staroń
wyróżnienia - Zuzanna Patejko i Miłosz Pańczuk

Kategoria II - szkoła podstawowa, klasy 4 - 6 
I miejsce - Aleksandra Lange
II miejsce - Laura Filar
III miejsce - Laura i Julia Woźniak (duet)
Wyróżnienia – Weronika Sterkowiec i Aleksandra Jaślar

Kategoria III – gimnazja
I miejsce - Maria Nahirnycz
II miejsce ex aequo - Magdalena Klimkiewicz i Karolina Mrozek
III miejsce ex aequo - Monika Szufnarowska i Natalia Podbilska
Wyróżnienie Aleksandra Mielcarek

Kategoria IV - szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce - Aleksandra Matyka 
II miejsce ex aequo - Grażyna Bober i Kamila Oberc
III miejsce - Joanna Buryła
wyróżnienia - Juliana Cymbalista, Gabriela Matyka, Agnieszka Turowska.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Formularz Spacer po niedostępnym 2020 baner mały.jpg 35ed9f328fb52dd1a588a8d5b8338b06
Spektakl Przygody Mieszka I 2020 formularz baner mały.jpg c2ef1dea7105a1d89aac809586cec2a4
Malarstwo sztalugowe 2020 formularz baner mały.jpg f8586a936b8b08bb2f044e309876edb9
Projekt koszulka 2020 formularz baner mały.jpg e783a5694251d338a2c5c42a84cc391e
Kartonowy brat bliźniak 2020 formularz baner mały.jpg 144abdce260d107b35f26e5c0d278ce8
Projekt makieta 2020 formularz baner mały.jpg e73413492f5b18c70328e63555f74f1b
Zdobienie ceramiki 2020 formularz baner mały.jpg fe1c72a2f11ad8629918607d9a095567
Gipsowe odlewy 2020 formularz baner mały.jpg 0630e496037fe47eb3238ca2d5af1e3c
Menu filcowe 2020 formularz baner mały.jpg 519dd80f7c4f54901fda49c6850881dd
Mali malują wielkich 2020 formularz baner mały.jpg 9bbc911c015c5c792798cbc646821787
RODO baner.jpg 4abb2400ef0a2792bba34d8eb0382b52
aleja_tańca_banner.png 344a46753346e5825373dfb6af625f36
zasady-bezpieczeństwa-covid-19.png ae63f75fc9a2571fb3c7bf7ce1944e1c