KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI X OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TAŃCA
INTERMEDIUM
19.06. 2021 - FORMY NOWOCZESNE:
Rozpoczęcie godz. 10.00
kategoria 7 – 11 lat
SOLO
1. Tomasz Stefanik – Krosno
2. Martyna Socha – Krosno
3. Nikola Lelko - Jasło
4. Amelia Krukierek – Krosno
5. Julia Wąsik – Jasło
6. Malwina Malec – Biłgoraj
7. Zuzanna Majer – Krosno
kategoria 7 – 11 lat
DUET
1. Tymon Werner, Róża Heimrot – Krosno
2. Amelia Hyziak, Paulina Uliasz – Krosno
3. Otylia Bauka, Amelia Węgrzynek – Krosno
4. Hanna Bacher, Zuzanna Majer - Krosno
kategoria 7-11 lat
ZESPÓŁ
1. Zespół Taneczny JAGÓDKI
Niepubliczne Przedszkole STOKROTKA - Krosno
2. Zespół Taneczny BIEDRONECZKI
Gminny Ośrodek Kultury - Jedlicze
3. Zespół Taneczny FUNKY GROUP
Stowarzyszenie Armmagedon - Strzyżów
kategoria 12 – 15 lat
SOLO
1. Julia Jucha – Krosno
2. Wiktoria Zając - Strzyżów
3. Jagoda Zielińska – Krosno
4. Wiktoria Kluczewska – Rzeszów
5. Antonina Wajda – Krosno
6. Paulina Zarzeczna – Janów Lubelski
7. Arkadiusz Zieliński – Nowy Sącz
8. Julia Chrobak – Krosno
9. Roksana Armata – Wielopole Skrzyńskie
10. Gabriela Cholewiak – Krosno
11. Tomasz Koscisz – Nowy Sącz
12. Lena Mroczkowska – Krosno
13. Patrycja Zielińska – Nowy Sącz
14. Milena Szańca – Krosno
15. Klaudia Górka – Nowy Sącz
16. Kacper Kopela - Rzeszów
17. Emilia Wójcik – Nowy Sącz
kategoria 12 – 15 lat
DUET
1. Sara Maścibrzuch, Oliwia Zanik - Krosno
2. Lena Łątka, Dominik Dobrzański – Jedlicze
3. Emilia Kwater, Milena Pas – Strzyżów
4. Klaudia Górka, Patrycja Zielińska – Nowy Sącz
kategoria 12 – 15 lat
ZESPÓŁ
1. Zespół Taneczny STREET DRAGONS
Emez Dance Marta Samborska - Rzeszów
2. Zespół Taneczny CLAP TRAP JUNIOR
Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku - Wielopole Skrzyńskie
3. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA
Gminny Ośrodek Kultury - Jedlicze
4. Zespół Taneczny WATCH THE GAME
Stowarzyszenie Armmagedon – Strzyżów
5. Zespół Taneczny FLOW DANCE
Flowdance Anna Cichocka - Dylągowa
6. Zespół Taneczny FIRE
Pałac Młodzieży - Nowym Sącz
7. Zespół Taneczny CLAP TRAP CREW
Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku - Wielopole Skrzyńskie
8. Zespół Taneczny STREET HEAT
Emez Dance Maria Samborska - Rzeszów
9. Zespół Taneczny JUMP
Młodzieżowy Dom Kultury - Biłgoraj
10. Zespół Taneczny STREET LEMONS
Emez Dance Maria Samborska - Rzeszów
11. Zespół Taneczny UPS
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
kategoria 16 +
SOLO
1. Magdalena Ziółkowska – Janów Lubelski
2. Victoria Gomółka - Jedlicze
3. Bartosz Strumski – Rzeszów
4. Kornelia Wesołowska – Jedlicze
5. Beata Góra – Janów Lubelski
6. Patrycja Kudroń – Jedlicze
kategoria 16 +
DUET
1. Aleksandra Tomkiewicz, Sandra Ziomek – Jedlicze
2. Alicja Moskwa, Julia Wójcik – Strzyżów
3. Izabela Piekoś, Daria Góra – Wielopole Skrzyńskie
4. Atina Gondek, Katarzyna Jeleń - Jasło
kategoria pow. 15 lat
ZESPÓŁ
1. Zespół Taneczny SZASSE
Gminny Ośrodek Kultury - Jedlicze
2. Zespół Taneczny RIDERS DANCE CREW
Emez Dance Maria Samborska - Rzeszów
3. Zespół Taneczny BACK TO BLACK
Stowarzyszenie Armmagedon - Strzyżów
4. Zespół Taneczny STREET C.R.E.A.M.
Emez Dance Maria Samborska - Rzeszów
5. Zespół Taneczny BEST
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury - Stary Sącz
6. Zespół Taneczny STREET CLINIQUE
Emez Dance Maria Samborska - Rzeszów
Ogłoszenie wyników – 14.00
20.06.2021 - FORMY WSPÓŁCZESNE:
Rozpoczęcie godz. 10.00
kategoria 7 – 11 lat
SOLO
1. Oliwia Furtek – Krosno
2. Hanna Baklarz – Opole
3. Amelia Błażejowska – Przemyśl
4. Julia Gierlach – Wolbrom
5. Wiktoria Kapusta – Opole
6. Dominika Michalska – Góra Kalwaria
7. Julia Cholewa – Lublin
8. Milena Kyc – Rzeszów
9. Hanna Radaczyńska – Opole
10. Wojciech Łata – Lublin
11. Milena Tchórzewska – Tarnowskie Góry
12. Oliwia Woroniecka – Opole
13. Julia Kuźniar – Rzeszów
14. Oliwia Czaja – Dębica
15. Alicja Skowron – Tarnowskie Góry
16. Nadia Sowa – Łańcut
17. Magdalena Hordejuk – Lublin
18. Weronika Stachurska – Krosno
19. Agata Prokopiuk – Lublin
20. Łucja Trybus – Łańcut
21. Maja Ziółkowska – Tarnowskie Góry
22. Pola Utko – Opole
23. Aniela Wojnar - Krosno
24. Maja Wróblewska – Opole
25. Lena Lorenc – Krosno
26. Nikola Sowa – Łańcut
27. Wiktoria Dittrich – Tarnowskie Góry
28. Zuzanna Rechnio – Góra Kalwaria
kategoria 7 – 11 lat
DUET
1. Anna Pelczarska, Lena Wyżkiewicz - Krosno
2. Karolina Pustułka, Ewa Domagała - Wolbrom
3. Michał Nowak, Lena Nowak - Krosno
4. Wiktoria Fluder, Otylia Kawa – Dębica
5. Nikola Sowa, Kornelia Czech – Łańcut
6. Hania Cieśla, Blanka Żybara – Dębica
7. Maciej Grochmal, Maja Stec – Krosno
8. Pola Błaszczyk, Antosia Romańska – Tarnowskie Góry
kategoria 7-11 lat
ZESPÓŁ
1. Zespół Taneczny DESTINIAKI
Studio Tańca DESTINO – Ropa
2. Zespół Taneczny FOKS
Miejski Dom Kultury - Kolbuszowa
3. Zespół Taneczny KLAPS B
Rzeszowska Dom Kultury
4. Zespół Taneczny GRACJA KIDS
Zespół Placówek Oświatowych - Łańcut
5. Zespół Taneczny ACTUS ANIMI
Stowarzyszenie Przyjaciół Actus Animi - Wolbrom
6. Zespół Taneczny FEJMISIE
Szkoła Tańca FAME - Dębica
7. Zespół Taneczny FEEL DANCE
Studio Tańca Feel Dance Anna Kłapkowska - Krosno
8. Zespół Taneczny SIMPLE
Szkoła Tańca CHASSEMI - Lublin
9. Zespół Taneczny BIESZCZADZKIE ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury - Lesko
10. Zespół Taneczny POLLY ART TEAM KIDS
Ewa Style F.H.U. Ewa Mędrzycka - Opole
11. Zespół Taneczny APSIKI
Niepubliczne Przedszkole STOKROTKA - Krosno
12. Zespół Taneczny JUMP młodszy
Młodzieżowy Dom Kultury - Biłgoraj
13. Zespół Taneczny FAME II
Szkoła Tańca FAME - Dębica
14. Zespół Taneczny ACRO DANCE
Studio Tańca Towarzyskiego GRACJA - Krosno
15. Zespół Taneczny MINI FAME-iki
Szkoła Tańca FAME - Dębica
16. Zespół Taneczny LILY
Studio Tańca MK – Tarnowskie Góry
17. Zespół Taneczny BARTEK DZIECI
Stowarzyszenie Rozwoju Artystycznego Formacji Tanecznej BARTEK – Góra Kalwaria
18. Zespół Taneczny GRACJA
Zespół Placówek Oświatowych - Łańcut
Godzina 13.00 – ogłoszenie wyników dla kategorii 7 – 11 lat
kategoria 12 – 15 lat
SOLO – show dance
1. Lena Rzezicka – Łańcut
2. Anita Brzezińska – Biłgoraj
3. Natalia Palko – Przemyśl
4. Amelia Śliwa – Kielce
5. Wiktoria Sędłak – Opole
6. Barbara Nowak – Kielce
7. Marta Radaczyńska – Opole
8. Roksana Saganowska – Dębica
9. Patrycja Zabłotna – Kielce
10. Julia Kawecka – Opole
11. Marharyta Kaliuzhna – Lublin
12. Weronika Kapusta – Opole
13. Julia Kobiałka – Krosno
SOLO – modern dance i jazz dance
1. Amelia Kaszowska – Krosno
2. Klaudia Mielnik – Biłgoraj
3. Zuzanna Mroczek – Góra Kalwaria
4. Natalia Sitnik – Dęblin
5. Kalina Kamieniecka – Lublin
6. Zofia Kotłowska – Krosno
7. Marina Salto - Lublin
8. Marika Winnicka – Biłgoraj
9. Marika Pikuła – Krosno
10. Zuzanna Fit – Lublin
11. Wiktoria Omachel – Krosno
12. Martyna Larisch – Lublin
13. Pola Urbanek – Krosno
14. Małgorzata Sipak – Góra Kalwaria
SOLO – taniec współczesny
1. Klaudia Kicińska – Kraków
2. Maja Marcinkowska - Krosno
3. Angela Zegadło – Kielce
4. Weronika Koralczak – Ostrów Wielkopolski
5. Kaja Kruczka – Kielce
6. Zuzanna Gębala – Krosno
7. Weronika Kuc – Kielce
8. Mercedes Szulen – Dęblin
9. Zuzanna Dąbrowska – Kielce
10. Marta Mrowińska - Ostrów Wielkopolski
11. Zuzanna Jastrzębska – Kraków
12. Olga Bosak – Biłgoraj
13. Karolina Paszko – Kraków
14. Magdalena Michalik – Tarnowskie Góry
15. Alicja Wąsala – Kraków
kategoria 12 – 15 lat
DUET – show dance
1. Alicja Szewczyk, Oliwia Wojasińska - Kraków
2. Wiktoria Decowska, Rozalia Stropek – Łańcut
3. Natalia Bryła, Karolina Dec – Biłgoraj
4. Noela Siwy, Magda Sokół – Dębica
5. Alicja szewczyk, Oliwia Wojasińska – Kraków
6. Amelia Czech , Roksana Jania – Krosno
7. Emilia Bazan, Paulina Bieniasz – Łańcut
DUET – taniec współczesny i modern dance
1. Magdalena Pokarowska, Katzrzyna Odrzywolska – Biłgoraj
2. Julia Kobiałka, Nikola Chudyk – Krosno
3. Ewa Straszak, Emilia Łukasik – Wolbrom
4. Kinga Kaźmierczak, Marta Mrowińska – Ostrów Wielkopolski
5. Alicja Wąsala, Zuzanna Jastrzębska – Kraków
kategoria 12 – 15 lat
ZESPÓŁ – show dance
1. Zespół Taneczny DESTINO
Studio Tańca DESTINO – Ropa
2. Zespół Taneczny JUMP
Młodzieżowy Dom Kultury - Biłgoraj
3. Zespół Taneczny GRACJA
Zespół Placówek Oświatowych - Łańcut
4. Zespół Taneczny FAME
Szkoła Tańca FAME - Dębica
5. Zespół Taneczny NOWA
Młodzieżowy Dom Kultury - Biłgoraj
6. Zespół Taneczny POLLY ART TEAM JUNIORS
Ewa Style F.H.U. Ewa Mędrzycka - Opole
7. MAŁA REWIA TANECZNA I
Miejski Dom Kultury - Dęblin
ZESPÓŁ – modern dance i jazz dance
1. Zespół Taneczny STEPS
Miejski Dom Kultury - Kolbuszowa
2. Zespół Taneczny KLAPS A
Rzeszowska Dom Kultury
3. Zespół Taneczny FENIKS JUNIOR
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży - Kraków
4. Zespół Taneczny BARTEK JUNIORKI
Stowarzyszenie Rozwoju Artystycznego Formacji Tanecznej BARTEK – Góra Kalwaria
ZESPÓŁ – taniec współczesny
1. Zespół Taneczny DANCE EFFORT IV
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice”- Kraków
2. Zespół Taneczny RELEASE
Szkoła Tańca CHASSEMI – Lublin
3. Zespół Taneczny ACTUS ANIMI
Stowarzyszenie Przyjaciół Actus Animi w Wolbromiu
4. Zespół Taneczny AdepciIGTT
Fundacja Rozwoju Tańca i Sztuli „ARTystyczna POZYtywka” - Gliwice
5. Zespół Taneczny ATELIE
Studio Tańca MK – Tarnowskie Góry
6. Zespół Taneczny DANCE EFFORT III
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” - Kraków
kategoria 16 +
SOLO – show dance – modern dance – jazz dance
1. Michalina Świątkowska – Kraków
2. Wanessa Bednarz - Rudna Wielka
3. Emilia Zaprawa - Lublin
4. Dominika Gabryś – Opole
5. Anastazja Panasiuk – Krosno
6. Magda Dziuba – Brzozów
7. Zuzanna Chołuj – Góra Kalwaria
8. Emilia Kot – Krosno
9. Oliwia Miturska – Dęblin
10. Jagoda Smolińska – Krosno
11. Wiktor Lewandowski – Lublin
12. Alicja Zajdel – Iwonicz
13. Elwira Drobik – Jabłonna
14. Patrycja Stasz – Krosno
SOLO – taniec współczesny
1. Anna Michalak – Ostrów Wielkopolski
2. Klaudia Gebska – Kielce
3. Karolina Trzeciak - Ostrów Wielkopolski
4. Kamila Jawor – Krosno
5. Katarzyna Pasternicka – Ostrów Wielkopolski
6. Weronika Habrat – Krosno
7. Marta Maj - Ostrów Wielkopolski
8. Dominika Balon – Krosno
9. Nikola Palko – Przemyśl
10. Natalia Kocjan – Wolbrom
11. Marta Sufryd - Ostrów Wielkopolski
12. Wiktoria Laprus – Kielce
13. Dominika Winnicka – Biłgoraj
14. Wiktoria Szymańska – Kielce
15. Martyna Sobieraj - Ostrów Wielkopolski
16. Anna Kuszaj – Rzeszów
17. Patryk Wawrzyniak - Ostrów Wielkopolski
18. Magdalena Gradowicz – Krosno
kategoria 16 +
DUET – show dance – jazz dance - modern
1. Anna Igielska, Aleksandra Utkina - Kraków
2. Katarzyna Panek, Milena Woś – Łańcut
3. Karolina Zając, Kornelia Józefczyk – Krosno
4. Kamila Froń, Oliwia Brodzicka – Brzozów
5. Oliwia Zieba, Jagoda Smolińska – Krosno
DUET – taniec współczesny
1. Adrianna Duda, Martyna Konowalska - Ostrów Wielkopolski
2. Dominika Siciarz, Klaudia Cedro – Kielce
3. Joanna Chmielarz, Marta Maj - Ostrów Wielkopolski
4. Joanna Jakubowska, Dominika Wyskiel – Rzeszów
5. Marcelina Durdyn, Weronika Drząkowska - Ostrów Wielkopolski
kategoria 16 +
ZESPÓŁ - show dance – jazz dance – modern dance
1. Zespół Taneczny POLLY ART TEAM JUNIORS
Ewa Style F.H.U. Ewa Mędrzycka - Opole
2. Zespół Taneczny EXPLOSION
Studio Tańca DESTINO – Ropa
3. Zespół Taneczny TAMITU
Brzozowski Dom Kultury
4. Zespół Taneczny FENIKS
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży - Kraków
5. Zespół Taneczny ARABESKA CLASSIC
Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” - Lublin
6. Zespół Taneczny JAZZ
Jazzymotion Studio Agnieszka Litman SK – Jabłonna
7. Zespół Taneczny JAZZ FUNK
Jazzymotion Studio Agnieszka Litman SK – Jabłonna
8. Zespół Taneczny GRACJA
Zespół Placówek Oświatowych - Łańcut
9. Zespół Tańca Nowoczesnego FLMINGI
Samorządowe Centrum Kultury - Mielec
ZESPÓŁ – taniec współczesny
1. TEATR TAŃCA POMIĘDZY
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” - Kraków
2. Zespoł Tańca Współczesnego STRECZ – gr. II
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza - Krosno
3. Zespół Taneczny AZYL
Młodzieżowy Dom Kultury - Ostrów Wielkopolski
4. Akademia Tańca ART DANCE
Akademia Tańca Art. Dance Marta Berdechowska – Tarnobrzeg
5. Zespół Taneczny DANCE OBSESSION
Młodzieżowy Dom Kultury - Ostrów Wielkopolski
6. Zespół Taneczny CHASSEMI
Szkoła Tańca CHASSEMI – Lublin
7. Zespół Taneczny Form Nowoczesnych IMPET
Młodzieżowy Dom Kultury - Rzeszów
8. GLIWICKI TEATR TAŃCA
Fundacja Rozwoju Tańca i Sztuli „ARTystyczna POZYtywka” - Gliwice
9. Zespoł Tańca Współczesnego STRECZ – gr. I
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza - Krosno
ok. godziny 19.30 – ogłoszenie wyników dla kategorii 12-15 lat i 16 +
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
X Ogólnopolski Festiwal Tańca "Intermedium"
Wydarzenie jest okazją do zaprezentowania dorobku artystycznego amatorskich zespołów tanecznych, wymiany pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami tanecznymi. Pokazuje, jak ważne jest rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży poprzez bezpośredni kontakt z tańcem i muzyką, a same dzieci i młodzież zapoznaje z różnorodnością form tanecznych. W końcu to wspólna zabawa i okazja do nawiązania przyjaźni między członkami tanecznej społeczności całej Polski.
Termin: 19 czerwca 2021 (formy nowoczesne), 20 czerwca 2021 (formy współczesne)
Adresaci: tancerze - soliści, duety i zespoły taneczne działające w szkołach, domach kultury, klubach tanecznych, szkołach tańca
Kategorie wiekowe: 7-11 lat, 12-15 lat, powyżej 16 lat
Kategorie taneczne: formy nowoczesne i formy współczesne
Zgłoszenia: do 1 czerwca 2021 na adres Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1, 38-400 Krosno lub drogą elektroniczną kleks@rckp.krosno.pl