Kalendarz Wydarzeń
Kalendarz wydarzeń
28. MIKOŁAJKOWE SPOTKANIA TANECZNE
28. Mikołajkowe Spotkania Taneczne. Przegląd ma na celu popularyzację różnych form tanecznych, stworzenie możliwości prezentacji i konfrontacji dorobku artystycznego amatorskich zespołów tanecznych oraz wymianę doświadczeń i nawiązanie współpracy między zespołami, instytucjami czy instruktorami. Zapraszamy na widownię Mikołajkowych Spotkań Tanecznych oraz do rozmów z miłośnikami tańca!
UWAGA! UWAGA!
W związku z nowymi obostrzeniami epidemiologicznymi jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia zmian w programie. Po każdej kategorii tanecznej nastąpi ogłoszenie wyników.
Aktualny program czasowy imprezy:
Godz. 10.00 - kategoria 16 +
Godz. 11.30 - kategoria 12 - 15 lat
Godz. 13.00 - kategoria DEBIUT
kategoria 7 - 11 lat
Ogłoszenie wyników dla ostatniego bloku ok. godziny 15.00
Godziny mogą nieznacznie ulec zmianie.
Po każdym bloku zespoły proszone są o opuszczenie budynku - oprócz sytuacji, gdy z danego zespołu grupy tańczą w różnych kategoriach i przyjechały jednym autokarem.
Przepraszamy za utrudnienia, ale zmiany programowe dyktowane są troską o Państwa bezpieczeństwo.
Rozpoczęcie - godzina 10.00
Kategoria 16 +
1. Zespół Taneczny EXPLOSION - „Zamknij oczy”
Studio Tańca DESTINO w Ropie
2. Zespół Taneczny SZASSE
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
3. Zespół Taneczny Form Nowoczesnych IMPET - „Połączenia”
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
4. Zespół Taneczny CYTRUSY - „Cyrkowa dola”
Powiatowe Ognisko Baletowe w Jarosławiu
5. Zespół Taneczny KLEKS I - „Riverside”
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
6. Zespół Taneczny SALART - „Poczekalnia”
SALART Paulina Nowacka - Sałata
7. Zespół Taneczny MOMENT
Szkoła Muzyki i Tańca „Świat Muzyki” w Nowej Sarzynie
8. Zespół Taneczny TAMITU - „Cover girl”
Brzozowski Dom Kultury
9. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ - „Patrz”
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
10. Zespół Taneczny SZAFIR - „Yonce”
Brzozowski Dom Kultury
11. Zespół Taneczny PEREŁKI - „Aladyn”
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
12. Zespół Taneczny FEEL THE BEAT - „Strong girls”
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
Kategoria 12 - 15 lat
1. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
2. Zespół Taneczny KLEKS III - „Wyprawa na księżyc”
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
3. Zespół Taneczny PASJA - „Powrót”
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
4. Zespół Taneczny FOKS - „Ikarowy lot”
Bieszczadzki Dom Kultury
5. Zespół Taneczny FlowDance
Akademia Tańca i Fitness FlowDance
6. Zespół Taneczny KLEKS II - „Tajemnica ogrodu”
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
7. MAŻORETKI DŻET - „Viva Espania”
Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu
8. Zespół Taneczny SMYK - „Sanie w drodze”
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
9. Zespół Taneczny DESTINO - „W całość ułóż mnie!”
Studio Tańca Destino w Ropie
10. Zespół Taneczny ISKIERKA - „Okrągły stół”
Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST w Łańcucie
Kategoria DEBIUT
1. Zespół Taneczny CYTRUSKI - „Śpiochy”
Powiatowe Ognisko Baletowe w Jarosławiu
2. Zespół Taneczny APSIKI – „Taniec wiewióreczek”
Niepubliczne Przedszkole STOKROTKA w Krośnie
3. Zespół Taneczny KLEKS VI – „Skarbonka”
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
4. Zespół Taneczny PEREŁKI – grupa młodsza – „W zaczarowanym świecie”
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
Kategoria 7 - 11 lat
1. Zespół Taneczny ISKIERKA - „U jubilera”
Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST w Łańcucie
2. Zespół Taneczny DESTINIAKI - „Wata cukrowa”
Studio Tańca Destino w Ropie
3. Zespół Taneczny BIEDRONECZKI
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
4. Zespół Taneczny MINI ŻABKI - „Lisie sprawy”
Bieszczadzki Dom Kultury
5. Zespół Taneczny CUKIERASY z Kamon - „Jesteś super”
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 KAMON w Przemyślu
6. Zespół Taneczny PROMYCZKI - „Radosny Charleston”
Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu
7. Zespół Taneczny KLEKS IV - „Na budowie”
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
8. Zespół Taneczny GRACJA - „LJ”
Stowarzyszenie Tańca Towarzyskiego GRACJA w Krośnie
9. Zespół Taneczny PŁOMYKI
Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie
10.Zespół Taneczny Mini Fame-iki - „Kredki”
Szkoła Tańca FAME
11. Zespół Taneczny BIESZCZADZKIE ŻABKI - ,, Ach ten kurz”
Bieszczadzki Dom Kultury
Ogłoszenie wyników - godzina 13.30- 14.00
Szczegóły dotyczące uczestników, zgłoszeń, kwestii organizacyjnych i bezpieczeństwa dostępne w Regulaminie wydarzenia.
Do pobrania:
- Mikołajkowe Spotkania Taneczne - Regulamin
Informacje dodatkowe: wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS. Do odwołania obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekcja rąk. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.